www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Jaanuari 2. uudiskiri

Vaatamata karmidele jaanuarikülmadele ei tasu talveunne jääda, vaid meeled hoopis ärksana hoida: kaasarääkijaid ootab  disainivaldkonna riiklikku tegevusplaani tutvustav seminar ja Eesti Arengufond jagab suurejoonelise tulvikuvisiooniga inimestele stipendiumi!
 

Uudised

Jaanuaris tegevust alustanud konverentsikorraldaja „100 Ideed“ tõstab koostöös Loov Eestiga Eesti disaini fookusesse, pannes kõik oma külalised istuma  erinevatele Eestis toodetud toolidele. Sellega seoses oodatakse Eesti toolitootjatelt erinevaid toolimudeleid, mida saaks tutvustuseks välja panna. Toolimeistrid, ärge jätke juhust kasutamata! Loe edasi »
Majandus on jõudnud faasi, kus paljudes valdkondades valitseb tööjõupuudus. Tõenäoline on, et see trend süveneb lähiaastatel ning konkurents heade töötajate pärast muutub järjest teravamaks. Nii otsivad paljud ettevõtted vastust küsimusele: miks just meie organisatsioon on parim koht töötamiseks, kuidas me parimaid enda juurde meelitame ja kinni hoiame. Loe edasi »
Ürituse eesmärgiks on anda ülevaade disainivaldkonna tegevusplaani elluviimisest, tutvustada tegevusplaanis kirjeldatu seisu ning saada valdkonnaga seotud osapooltelt elluviidule tagasisidet. Loe edasi »
Praeguseks on Loov Eesti veebipõhises tootearendusprogrammis osalevad  meeskonnad läbinud pool koolitustsüklist. Oma panuse on andnud koolitajad Indrek Maripuu ja Sixten Heidmets, ees ootavad veel turundus, finantseerimine ja juhtimine. Loe edasi »
Disainibuldooseri projekt on kestnud pea poolteist aastat ning läheneb kevadine lõpuüritus. Buldooseri lõppu tähistame koos Eesti Disainikeskuse 6. sünnipäeva ning konverentsiga “Disain sisse!” 4. aprillil – kõik huvilised on oodatud. Konverentsil esitlevad kõik 10 osalenud ettevõtet ja disainijuhti koostöös saavutatud tulemusi – nii neid, mis algselt plaani võeti kui ka neid, mis töö käigus ilmnesid. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Loov Euroopa programmi eesmärk on suurendada kultuuri- ja loomesektorite konkurentsivõimet, edendada kultuuri- ja audiovisuaalteoste ning loovisikute piiriülest liikuvust, jõuda laiema publikuni nii Euroopas kui mujal ning soodustada innovatsiooni ja uute ärimudelite väljatöötamist. Vaata lähemalt www.looveuroopa.ee
Vega fond pakub teadmusmahukatele ideedele rahastust,ning toetab tudengeid ja teadlasi kõigist valdkondadest;
Varases faasis olevaid ja küpseid arendusprojekte;
Teadmismahukate teenuste arendust ja töötavate prototüüpide ehitamist;
Uute meeskondade kokkupanemist, kes aitavad viia eesti teadustulemusi praktikasse. Loe edasi »

Põnev teema

Muuseumile peab olema tagatud ressurss, millega käigus hoida olemasolevat infrastruktuuri, korraldada kogusid ja teadustööd. Edasi on tuhat erinevat stiilset võimalust, kuidas tekitada lisandväärtust, mis toob teadustöö viljade juurde ka niisugust publikut, keda sajaprotsendiliselt pingutamata ja muusuemitöötajate loovuseta kunagi muuseumis ei näe. Loe edasi »

Tee tutvust

Traksid teevad mehe šikiks! Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot