Copy
 
Loov Euroopa
Aprillikuu uudiskiri
Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
 
empty.png
Mida teha projektidega?
 
Kultuurivaldkond seisab praegu väljakutsete ees - kõik plaanid on eriolukorra tõttu pea peale pööratud. Kuidas toimetada aga Loov Euroopa projektidega - nendega, mis juba toetust saanud, aga mida ei õnnestu praegu plaanipäraselt ellu viia ja nendega, mille ettevalmistamisele on juba märkimisväärselt aega pühendatud?  Vahendame mõningaid juhiseid.

Euroopa filmid online
Hetkel kinodes Euroopa filme küll vaatmas käia ei saa, küll aga on mitmeid VOD platvorme, kus on suur valik erinevaid filme, mida on võimalik väikese tasu eest ja omale sobival ajal kodus vaadata.
Loe edasi

 
Uudised
Eriolukorra mõjud projektide elluviimisele
 
Kui projekti elluviimist või lepingute rakendamist takistab koroonaviiruse COVID-19 levik, peavad abisaajad / töövõtjad / eksperdid esimese sammuna andma sellest e-postiga teada EACEA vastutavale projektiametnikule, kellega te tavaliselt olete kontaktis  funktsionaalse postkastiga ja kirjeldada üksikasjalikult probleemi ja selle mõju projekti elluviimisele.

Loe lähemalt
Jaga oma tegemisi sotsiaalmeedias
 
Loov Euroopa poolt toetatud projekte kutsutakse üles kasutama online meediat (Facebook, Instagram, Twitter) oma veebinäituste, kontsertide jm ürituste publikuni toomiseks ning kasutama hashtagi #CreativeEuropeAtHome.
Selle hashtagiga märgistatud üritusi jagatakse Loov Euroopa ametlikel sotsiaalmeedialehekülgedel ning ka Euroopa kultuurivolinik Mariya Gabriel on lubanud neid levitada Twitteri kaudu levitada.

 
#EUFilmContest tähtaeg lükkub aprilli lõppu
 
Seoses COVID-19 eriolukorraga lükkub edasi online filmiviktoriini #EUFilmContest tähtaeg, uus tähtaeg on 30. aprill 2020.
Loe lähemalt
Seoses koroonaviirusest tingitud olukorraga pikendati taotlusvoorude tähtaegu
 
Seoses koroonaviirusest tingitud olukorraga pikendati taotlusvoorude tähtaegu. Vaata uusi tähtaegu SIIT
 
Vaata, kes said sel aastal kultuuripärandi auhinna
 
Kultuuripärandi auhinna said sel aastal 10 uut kohta.
Loe lähemalt
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED. Koroonaviiruse levik ja kultuurivaldkond
 
 Kultuurivaldkonda tabanud kriisi tagajärgedega tegeletakse, uut infot lisandub. Kultuuriministeeriumi taotlusvoore on ajutiselt peatatud või taotluste esitamise tähtpäevi edasi viidud. Füüsilisest isikust ettevõtja sotsiaalmaksu esimese kvartali avansiline makse jääb ära. Vähenenud töötasu hüvitist hakkab pakkuma Töötukassa summas 250 miljonit eurot. Ettevõtjate jaoks avatud aadress on covid19@mkm.ee. 
Loe lähemalt
empty.png
Kalender
Filmifestivalide taotlusvoor 23.04
 
Vooru juhised ja taotlusvormid leiab siit.
 
Taotlusvoor koostööks Balkani riikidega 28.04
 
Käesoleva taotlusvooru üldeesmärk on edendada leppimist ja heanaaberlikke suhteid Lääne-Balkani riikide kultuurikoostöö ja loomingu kaudu.
Loe edasi
 
Muusika koosloome ja koostootmise taotlusvoor 30.04
 
Lisainfo 
 
Muusikaharidus ja õppimine 30.04
 
Lisainfo 
 
Kirjandustõlgete toetamise taotlusvoor 05.05
 
Kirjandustõlkeprojektide toetamist suurendatakse regulaarselt, tuginedes liikmesriikide, kirjastajate ja raamatusektori tagasisidele ning esimese viie aasta kogemustele.

Vaata, kuidas taotleda toetust kirjandustõlgete taotlusvoorust
Vaata lähemalt
 
empty.png
Loov Euroopa Kultuur
kultuur@looveuroopa.ee
+372 588 56622
Loov Eesti, Veerenni 24C 10135 Tallinn
Vaata kõiki kontakte siit

 

Loov Euroopa MEDIA
media@looveuroopa.ee
+372 627 60 65
Eesti Filmi Instituut, Uus tn 3, 10111 Tallinn
Kui sa ei soovi enam uudiskirju, siis kliki siia.

 

 

 -