Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Festival, konkurss,  töötoad - need on vaid üksikud märksõnad, kuidas iseloomustada tegusat kevadet.
 
Üks juhtivamaid linnakultuuri festivale Tallinn Music Week on taas vallutamas Tallinna, mis pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu, vabadust ja võrdõiguslikkust.

Veel on tulemas Creative Business Cup 2017 (CBC) Eesti konkurss, mille eestmärk on leida loov ettevõte Eestit esindama rahvusvahelisel CBC finaalvõistlusel. Kõigepealt valitakse ankeetide põhjal välja finalistid, kellel tuleb 30. mail MELT Foorumil žurii ees oma ettevõtte ideed pitchida. 

MELT Foorum toimub  mai lõpus Kultuurikatlas, selle eesmärk on panna tootjad ja disainerid kõnelema ühte keelt, ikka parema üksteisemõistmise ja eesmärgipärase koostöö tugevdamiseks.

Tegusal kevadel toimuvad veel mitmed töötoad üle Eesti, näiteks töötuba "Parim viist ennustada tulevikku on see ise luua." 10. aprillil Jõhvis ja 12. aprillil Paides. Ära unusta kindlasti võrgustuda ning õppida teiste kogemustest Lõuna-Eestis, Neitsijärve Loovusaidas, kus toimub üritus TIKK - Tegusa Inimese Kogemus Käivitab.

Tutvustame ka praegu programmis osalevaid PESAkaid.
Uudised
Creative Business Cup 2017 Eesti konkurss
 
Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia otsib innovaatiliste ja  loovate äriideedega ettevõtteid Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub novembris Taanis, Kopenhaagenis.

CBC Estonia konkursi eesmärk on leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika.

Konkursil osalemise tähtaeg on 15. mai kell 23:59. Osalemiseks on vaja täita detailne ankeet, milles antakse ülevaade toote või teenuse ideest ja meeskonnast. Ankeetide põhjal valitakse välja finalistid, kel tuleb ekspertide paneeli ees 30. mail MELT Foorumil 3 minuti jooksul oma ettevõtte ideed inglise keeles tutvustada (pitchida) .
 
Registreeru siin
Loe edasi
MELT: Ärile hoogu juurde? Loovalt oled mõelnud???
 
Just sellist pealkirja kannab tänavu 30. mail Kultuurikatlas toimuv foorum ning see aitab selgitada, kuidas tulemuslikumalt ühendada tootjate vajadused ja ootused oskustega, mida pakuvad loova sektori professionaalid.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid korraldab juba teist korda MELT Foorumit, mille eesmärk on panna tootjad ja disainerid kõnelema ühte keelt, et tulemuseks oleks parem üksteisemõistmine, eesmärgipärane koostöö ja tugev Eesti majandus.
 
Loe edasi
KUTSE praktilisse töötuppa „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua.“ 10. aprillil Jõhvis ja 12. aprillil Paides
 
Loov Eesti koos Ida-Viru Loomemajanduskeskusega ja Järvamaa Arenduskeskusega kutsub omavalitsuste esindajaid, ettevõtjaid, loomeinimesi ning kohaliku elu edendajaid osalema praktilises töötoas „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua.“

Praktilise töötoa fookuses on koostöö, teenuste arendamine ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmine. 

Töötoa viib läbi teenusedisainer Markko Karu.
 
Loe edasi
TIKK ehk Tegusa Inimese Kogemus Käivitab
Loov Eesti soovitab: Meie hea partner Loovusait kutsub ettevõtjaid, kellel on pooleli või plaanis mingi tootearenduslik projekt ja/või kes maadlevad uue toote lansseerimise või ekspordi käivitamisega ning ka kõiki teisi, kes oskavad ja tahavad teiste kogemusest õppida või lihtsalt silmaringi arendada osalema 19. aprillil umbes 3 tunnisel kohtumisel Loovusaida stuudios.
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: Piret Kändleri portselanist nõud ja esemed
 
Piret-Eve Kändler on keraamik, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia ning täiendanud end Helsingi Aalto Ülikoolis keraamika ja klaasikunsti osakonnas.
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: HERTTA rõivad
 
HERTTA on põhjamaine disainibränd, mille kõik rõivaesemed on valmistatud 100% villast.
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: Resa Tiitsmaa nukud
 
Resa dekoratiivsetel karakternukkudel on rääkida omad lood. Peamiseks tunnuseks on Resa loomingus ainukordsus.
 
Loe edasi »
Ida-Virumaa õppereis
 
Loov Eesti ja Järvamaa Arenduskeskuse koostööst sündis 2-päevane õppereis Ida-Virumaale, mis andis ülevaate, kuidas arendada turismitooteid ja leida koostöökohti. Kohtuti turismiorganisatsioonide juhtidega ja koguti ideid nende edulugudest.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
N.I.C.E. Award – Euroopa Kultuuri ja loomemajanduse innovatsiooniauhind ootab kandideerima

Vaata, kes pääsesid võistlema Annecy animafilmide festivalile

Andmeravim tõepõhjata ajastule: 24h häkaton Tartus
Sündmused
 
01
aprill 2017
 
     
  Loomehäkk: Muusika eri 2017  
     
 
 
01
aprill 2017
 
     
  Kevadine Disainiturg  
     
 
 
04
aprill 2017
 
     
  Moe- ja trenditoodete turundus  
     
 
 
11
aprill 2017
 
     
  Tallinna innovatsioonipäev 2017  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhja- ja Baltimaade Kultuuri Mobiilsusprogramm 2017: Koostöövõrgustikud (pikaajalised)
 
28. augustil 2017 avaneb Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogrammi koostöövõrgustike (pikaajalised) toetusprogramm, taotluste tähtaeg on 28. september 2017.
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade Kultuuri avaliku halduse mobiilsusprogramm 2017
 
Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogramm, mille tähtajaks on 30. märts 2017.
 
Loe edasi »
 
 
 
EAS toetab 15 miljoni euroga seitsme rahvusvaheliselt huvipakkuva pereatraktsiooni loomist
 
Eelmise aasta detsembris laekunud 34 taotleja seast valis Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) hindamiskomisjon välja seitse kõige tugevama potentsiaaliga pereatraktsiooni, mis kokku plaanivad luua Eestis 100 uut töökohta ja meelitada Eestit aastaringselt külastama täiendavalt 270 000 välisturisti.
 
Loe edasi »
 
 
 
EAS toetab loomemajanduse arenduskeskuseid 1,6 miljoni euroga
 
Taotlusvoor on suunatud loomemajanduse vald- ja piirkondlikele arenduskeskustele, millega soodustatakse loomemajanduses ja tema sidusvaldkondades kasvamist-
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia