Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Uued ideed on arendamiseks valmis
 
Loov Eesti PESA täitus uute asukatega - oma toote- ja teenuseideid asus arendama lausa 24 meeskonda. Nüüd algab tõsine töö selle nimel, et kevadeks oleksid tooted ja teenused turuvalmid.
Juba valmis loomingulisi tooteid hakkab PESA+ programmis ekspordiks ette valmistama neli tiimi. Nende eesmärgiks on pärast viiekuulise koolituse lõppu omada juba esimesi ekspordikontakte ning läbirääkimiste partnereid. 
Päevakorrale on tõusnud intellektuaalomandi kaitse. Sel teemal on tulemas mitmeid koolitusi ja töötubasid.
November on viimane aeg alustada ettevalmistusi intensiivseks jõuluajaks - loometooteid oodatakse mitmetele turgudele ja laatadele ja loominguliste jõulukingituste ostukohti jagub. Ülevaate jõulumüükidest leiate  Loov Eesti kodulehelt.
Uudised
PESA ja PESA+ alustasid
 

Loov Eesti PESA alustab  oma viiendat  koolitusperioodi 24 uue tooteprojektiga. PESA on ainulaadne veebipõhine arendusprogramm, mille vahendusel on võimalik saada tugiteenuseid oma toote- või teenuseidee arendamiseks. Sel aastal on PESA esmakordselt ka vene keeles.

Sama ajal alustavad neli loomeettevõtet ka ekspordiarendusprogrammis PESA+.

 

Vaata, millised ideed PESAs kasvama hakkavad
TeamLabi peaauhinna võitis „Multifunktsionaalne spordikott“
 
22. ja 23. oktoobril Kultuurikatlas toimunud TeamLabi  peaauhinna võitis idee „Multifunktsionaalne spordikott“, mille autor sai auhinnaks osalemise  8-kuulises toote- ja teenusearendusprogrammis PESA.
 
Loe edasi
Vajame Sinu teadmisi - pane ennast mentorina proovile
 
Loov Eesti algatatud arendusprogrammis PESA alustas viies lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda. 
Kutsume Sind mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majanduse - ja ettevõtlusvaldkonnas on ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.
 
 
Loe edasi
INTRO – muusikatööstuse talendi kaasamise programm
 
Music Estonia talendi kaasamise programm Intro viib kokku noored, kes soovivad tulevikus töötada muusikatööstuse valdkonnas ning artistid, muusikakollektiivid või -ettevõtted, kes otsivad oma äri või karjääri arendamiseks initsiatiivikaid noori talente.

Programm pakub 1-4 kuulist praktika või tähtajalise töö vormis struktureeritud koostööd muusikatööstusest huvitatud noortele ning muusikatööstuse ettevõtjatele.
 
Loe edasi
Meediakonverents 2016 "Duett-duell. Ringhääling 90"
 
Eesti Rahvusringhääling ja Tallinna ülikool korraldavad 18. novembril meediakonverentsi „Ringhääling 90. Duett-duell“. Konverents toimub Tallinna ülikooli suures auditooriumis, kuhu on oodatud kõik huvilised.
 
Programm ja registreerumine
Loe edasi »
STORYTEK – loovtööstuse & intellektuaalomandi põhiste ettevõtete kontaktseminar
 
19. novembril toimub PÖFF Industry@Tallinn & Baltic Event raames esimene seminar, mis heidab valgust digitaalse IP põhise sisu loomisele, arendamisele, turundamisele ja rahastamisele rahvusvahelises mastaabis. Üritusele tulevad kohale rahvusvaheliselt nime teinud eksperdid.

Rohkem infot ja registreerumine  
Veel uudiseid:
sTARTUp Day  - suurim start-up ja ettevõtluskonverents Eestis

Lisandub kuus kunstniku- ja kirjanikupalga saajat
 
Sündmused
 
10.-13
november 2016
 
     
  Mardilaat  
     
 
 
16.-18
november 2016
 
     
  Amsterdami turunduskonverents:Kuidas edukalt müüa ja turundada Euroopas?  
     
 
 
16
november 2016
 
     
  Kaubamärgi valik ja kaitsmine  
     
 
 
2.-4
detsember 2016
 
     
  Tallinna Käsitöömess  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Rahvusvahelised etenduskunstide festivalid 2017
 
Taotlusvooru eesmärk on aidata kaasa valdkonna rahvusvahelistumisele ja etenduskunstide arengule läbi Eestis toimuvate suure valdkondliku mõjuga etenduskunstide festivalide toetamise. Tähtaeg 23. november.
 
Loe edasi »
 
 
 
Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvoor
 
Riikidevahelise kultuurikoostöö projektide toetamise põhieesmärgiks on toetada Euroopa kultuuri- ja loomesektorite suutlikkust toimida riikide- ja rahvusvaheliselt, edendada kultuuri- ja loovteoste riikidevahelist levitamist ning kultuuri- ja loomesektoris tegutsejate, eriti kunstnike riikidevahelist liikuvust.Tähtaeg 23. november 2016.
 
Loe edasi »
 
 
 
Vaata ka muid Loov Euroopa toetusi
 
Loov euroopa programmi eesmärk on suurendada kultuuri- ja loomesektorite konkurentsivõimet, edendada kultuuri- ja audiovisuaalteoste ning loovisikute piiriülest liikuvust, jõuda laiema publikuni nii Euroopas kui mujal ning soodustada innovatsiooni ja uute ärimudelite väljatöötamist.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia