www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Juuli uudiskiri

Suur suvi on käes, mis tähistab eestlaste jaoks traditsiooniliselt puhkusteaega ning mööda kodumaad ringi rändamist. Soovitame suve jooksul külastada meie PESA vilistlaste põnevaid tooteprojekte näitusel, Tartus, Pärnus ja Viljandis. Samuti on mõnus kaasa mõelda ja arvamust avaldada Paides toimuval 2. Arvamusfestivalil, kus ka Loov Eesti oma mõttekojaga väljas on. Tuult ja päikest!

Uudised

Tule osalema ja kaasa mõtlema 15-16. augustini Paides aset leidval Arvamusfestivalil. Laupäeval saab kaasa mõelda loomemajanduse teemadel Loov Eesti korraldatud mõttekojasLoe edasi »
Selle nädala lõpuni saavad alustavad ettevõtted kandideerida septembris alustavasse kolmekuulisesse Builditi kiirendiprogrammi. Kandideerima on oodatud meeskonnad, kes arendavad riistvaralisi tooteid (näiteks elektroonika, robootika, “asjade interneti”, droonide ja teiste nutikate seadmete vallas). Loe edasi »
Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis. Konkursi käigus selgitatakse välja enim kasu toonud ettevõtted viies riigi jaoks kõige olulisemas valdkonnas. Tähtaeg 31. juuli. Loe edasi
Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Kandideeri 10. septembrini!. Loe edasi »

Sündmused

07-20.07.2014 - PESA näitus Tartus
23.07.- 06.08.2014 - PESA näitus Viljandis
11-24.08.2014 - PESA näitus Pärnus
15-16.08.2014 - Arvamusfestival 

Toetused

30. aeptember 2014 - viimane võimalus antud programmist toetust taotleda!  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Loov Eesti külastas uut imeilusat maja, kus koht kus kohtuvad disain, kunst, põnevad inimesed ja ideed – Signature House. Maja perenaine Piret Bremann rääkis meile, kuidas keskus tekkis, kes seal täna pesitsevad ning mida pakub maja publikule. Loe edasi »

Tee tutvust

Loov Eesti on projektidest kokku pannud tutvustava näituse koos fotomaterjalidega, millega võib tutvuda 20. juulini Tartu Loomemajanduskeskuses ning 23. juulist - 6.augustini. Viljandi LinnaraamatukogusLoe edasi  »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot