www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Detsembri 2. uudiskiri

Olenemata faktist, et väljas domineerib vähetalvine värvus, lähenevad jõulud üsna kiirelt. Loov Eesti soovib kõigile sõpradele jõulupühadeks hingerahu, nostalgilisi gurmeeelamusi ning südamlikke kinke! Kohtume teiega juba rõõmsalt uuel aastal, kui asume taaskord uusi eesmärke vallutama!

Uudised

Loov Eestil seisavad ees huvitavad ajad. Kui seni tegutsesime küll projekti, küll programmina, siis 2014. aastast astume arenduskeskuste perre. Meie tegevuse põhifookuseks jääb küll endiselt loomemajanduse alase teadlikkuse tõstmine, kuid laiendame oma raame ja pöörame pilgud rohkem nn. tavaettevõtjate poole selgitamaks, mis kasu saavad loomeinimesed tuua ettevõtete konkurentsivõime tõstmiseleLoe edasi »
2014. aastast alustab kultuuri toetamist programm Loov Euroopa. Uus raamprogramm ühendab varem eraldi seisnud programmid „Kultuur,” „MEDIA” ja „MEDIA Mundus.“ Samuti on avatud taotlusvoorud!
 
Alates 1. jaanuarist hakkavad programmi kontaktpunktid paiknema Loov Eestis ning Eesti Filmi Instituudis
.

Loov Eesti veebis on nüüd kättesaadavad allalaetavad infomaterjalid ning samuti infopäeval esitletud ettekanded.  
Loe edasi 
Tartu Loomemajanduskeskuse senine juuht Raul Oreškin asub algavast aastast ametisse Kultuuriministeeriumi kunstide asekantslerina.  Uue juhi leidmiseks on sihtasutuse nõukogu kuulutanud välja konkursiLoe edasi »
Loov Euroopa programmi tutvustatakse 10. jaanuaril  kell 13.00-15.30 Viljandis, Loomeinkubaatori tekstiilikeskuses Turu tn 7. Taotlusvoorud on juba avatud! Loe edasi »
Pärnumaa loomeettevõtjad osalesid 10 kuud kestnud pilootprojektis, kus koostöös Pärnu Kolledzi tudengitega disainiti uusi teenuseid. Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse algatatud projekt koostöös Pärnu kolledziga algas veebruaris ja seal lõi kaasa 28 Lääne-Eesti loomeettevõtjat, neist enamus Pärnu maakonnast. Poole aasta jooksul jagasid õppejõud loomerahvale teadmisi teenusedisaini metoodikast ning selle rakendamisest teenuste arendamisel. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Loov Euroopa taotlusvoorud on avatud. Loe programmi kohta Loov Eesti kodulehelt. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

" Usun siiralt, et iga äri peab kliendi jaoks mingi probleemi lahendama. Ja ei ole arukas enne edasi liikuda kui selle probleemi sisus ollakse selgusele jõudnud," õpetas ettevõtluskoolitaja Indrek Maripuu PESA koolitusel alustavatele ettevõtjatele. Loe ka Sina Indreku soovitusi, millele mõelda ärimudeli loomisel!. Loe edasi »

Tee tutvust

Stella Soomlais on müügile toonud suurepärase läbimõeldud disainiga nahast kaarditaskud, mis sobivad kasutamiseks nii praktilise meelega naisele kui mehele. Üllata kasvõi iseennast! Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot