Tento e-mailový zpravodaj si můžete zobrazit i ve svém internetovém prohlížeči »
Nechcete už zpravodaj dostávat? Odhlaste jej odkazem na konci tohoto e-mailu.
PhotoExtract - Týdenní zpravodaj

Zdravím,
a zasílám další číslo našeho Zpravodaje, který obsahuje anotace článků vydaných v minulém týdnu. 


Za PhotoExtract.com přeje dobré světlo
Jaromír Klimek, administrátor
 Josef Jeřábek | Nov 30, 2009 09:00 pm

Ve čtyřicátém osmém týdnu se počítadlo fotografií zastavilo na čísle 286 a to je téměř přesně tolik jako v minulých dvou týdnech. Ty podle mého názoru nejlepší snímky zde uvidíte. Další kvalitní zůstaly těsně za branou a opravdu bylo bylo z čeho vybírat, vyřazovat jednotlivé snímky do počtu třináct bylo tentokrát hodně obtížné. Snímky jsou vybírány bez ohledu na to, zda byly či nebyly zařazeny v mé skupině Vašich 72 fotohodin

Z toho počtu fotografií jsem vybral třináct, které mě nejvíce oslovily.

V autorské části uvidíte pět autorů a autorek:

*Martinu Kaderkovou

*SofiG

*Darku F.

*Jiřího Burdycha

*Jiřího Zágnera

Vždy za jednou zde zveřejněnou fotografií najdete v jejich galerii i další výborné a především zajímavé snímky z tohoto týdne.

Srdečních záležitostech se Vám představí Tomáš Hyka.

barevné příloze, která má dnes sedmé pokračování, uvidíte tři podle mého názoru nejlepší barevné fotografie z mé skupiny Vašich 72 fotohodin za tento týden.

Celý článek > 

Jaromír Klimek | Nov 26, 2009 01:50 pm

Čím jsou Vánoce blíž, tím usilovněji každý přemýšlí, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Megapixel doporučuje digitální fotoaparát. Uděláte s ním radost hned několikrát: Obdarovaný ho může vyzkoušet hned pod vánočním stromečkem, může si ho vzít všude s sebou a zachytit ty nejzajímavější okamžiky. A možná se díky novému fotoaparátu také něco naučí. Zvlášť teď, když Megapixel nabízí ke každé zrcadlovce fotografický kurz zdarma!

Podívejte se na vánoční tipy Megapixelu, ze kterých vyberete ten pravý fotoaparát opravdu pro každého. (PR článek)

Celý článek > 

Jaromír Klimek | Nov 26, 2009 10:00 am

V rámci naší spolupráce s časopisem FotoVideo v něm i v prosinci najdete sekci, ve které jsou vybrány zajímavé fotografie z PhotoExtractu.

V nejnovějším vydání FotoVidea vás čeká bohatá nabídka, která vám zpestří nevlídné zimní dny, poskytne inspiraci a praktické tipy pro vaši tvorbu a samozřejmě také nabídne důležité informace o celé řadě soutěží Fotografem roku 2009 a 2010 počínaje a drobnými „v rámci praxe“ konče. (PR článek)

Celý článek > 

Josef Jeřábek | Nov 23, 2009 06:00 pm

Ve čtyřicátém sedmém týdnu se počítadlo fotografií zastavilo na čísle 293 a to je téměř přesně tolik jako v týdnu předcházejícím. Ty podle mého názoru nejlepší snímky zde uvidíte. Další kvalitní zůstaly těsně za branou, a i když nebyl týden tak bohatý, nebylo i tak lehké vyřazovat jednotlivé snímky do počtu třináct. Snímky jsou vybírány bez ohledu na to, zda byly či nebyly zařazeny v mé skupině Vašich 72 fotohodin

Z toho počtu fotografií jsem vybral třináct, které mě nejvíce oslovily. Tentokrát ale díky aktuální fotografii, kterou najdete v Srdečních záležitostech, je to vlastně taková čtrnáctka, neb ta by tento výběr určitě neminula.

V autorské části uvidíte tři autory, tedy dvě autorky a pana Faba:

*Květu Hla Shwe

*Lindu Burdovou

*Jozefa Faba

Vždy za jednou zde zveřejněnou fotografií najdete v jejich galerii i další výborné snímky z tohoto týdne.

V Srdečních záležitostech se Vám představí J.N.

V barevné příloze, která má dnes šesté pokračování, uvidíte tři podle mého názoru nejlepší barevné fotografie z mé skupiny Vašich 72 fotohodin za tento týden.

Celý článek > Skupiny

Už jste se na PhotoExtract.com zapojili do některé ze skupin? Pokud ne, zjistěte, oč přicházíte »
 


PEXlab

Nejlepší škola úpravy fotografií.
Přejít na podrobnosti »Výstavy

Přehled výstav fotografií uživatelů PhotoExtractu.
Přejít na podrobnosti »Fotografie z PhotoExtractu v časopise FotoVideo 

Časopis FotoVideo patří k předním fotografickým časopisům. V každém čísle nyní najdete fotografie uživatelů PhotoExtractu.
Více podrobností »Zaujal Vás tento zpravodaj?

Přepošlete jej někomu, o kom víte, že jej zaujme taky!
 
 


Zpravodaj byl odeslán na adresu <<Váš e-mail>>, protože jste si jej objednali na Photoextract.com.Nechcete-li zpravodaj dále odebírat, klikněte sem a odstraňte Váš e-mail <<Váš e-mail>> z distribučního seznamu.Copyright (C) 2009 PhotoExtract.com Všechna práva vyhrazena.