Marmaris’te Alternatif Tatil

Benzersiz Destinasyon Marmaris

Marmaris Akdeniz sahilinde (aynı zamanda Turkuaz Sahili olarak da anılan) uzun sahil şeridi, güzel plajları ve berrak suları ile meşhur olan tatil bölgesidir.
 
HalalBooking.com bu harika turizm merkezinde 3 farklı otel sunmaktadır:

  1. Ege’nin en lüks adresi Angel’s Peninsula, Türk misafirperverliğini tutku ve bağlılıkla sunan, doğanın nefes kesen büyüleyici zarifliği eşliğinde yaşanan ve olağanüstü kaliteli hizmetin bütünleştiği markası.
  2. Hotel Mavi Deniz çam ormanın içinde Marmaris'in eşsiz koylarından birinde Turunç’ta yer almaktadır. 10 yıldır üst üste Avrupa’nın Mavi Bayrak Ödülünü alan Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizi eşsizdir.
  3. Kumsala yakın bir mesafede yer alan Villa Alya Butik Otel’de her bir villanın dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış özel havuz ve bahçesi bulunmaktadır. Çam ormanlık tepesinde yer alan villaların her biri aynı zamanda Turunç koyunun muhteşem manzarasına sahiptir. Barış, huzur ve konfor için mükemmel bir mekân.
Ramazan Bayram’ına birkaç gün kala tercih ettiğiniz tarihleri garantilemek için HalalBooking.com’ da hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.
 
Saygılarımızla, HalalBooking.com
Takip et - Facebook | YouTube | Twitter
Her hakkı saklıdır © 2014 HalalBooking.com
abonelikten ayrıl   abonelik ayarları