www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Aprilli 2. uudiskiri

Kirgastav päike annab juba aimu lähenevast suvest ning manab silme ette unistuse soojast rannaliivast. Seda enam tasub arvukatest sündmustest osa võtta ning toredate inimestega kohtuda uute teadmiste omandamise käigus. Järgmisel esmapäeval ootame kõiki Artise kinno lõunasöögile, et arutada ettevõtluse pahupoole- pankroti - üle.

Uudised

Kolmapäeval avati pidulikult Arhitektuurikatel, kuhu kolisid nii Eesti Arhitektuurikeskus kui ka Eesti Arhitektide Liit ning mis saab olema avatud kõigile Eesti arhitektuurivallas toimetajatele. Eesti Arhitektuurikeskuse juhi, arhitekt Raul Järgi sõnul saab Arhitektuurikatlast uus ruum, uus toimumispaik, mis on oluline esmajoones just avalikkusele. Loe edasi
Keerulised ajad ja õppetunnid: seekord pakume inspireerival lõunal lugusid raskeid aegu läbi elanud loomeettevõtjailt. Mõistagi selleks, et neist õppust võtta. Õpetlikke kogemusi jagavad esinejad Eestist ja Soomest. Oled oodatud kinno Artis 28. aprilli lõunale! Loe edasi »
Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatavale üheksandale Tartu noore kunsti oksjonile esitati sel aastal 123 tööd, millest 22. mail toimuvale enampakkumisele valisid Tartus ja Tallinnas tegutsenud valikukomisjonid 64 tööd 47 noorelt kunstnikult. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

EASi meetme eesmärgiks on Eestis rahvusvaheliste konverentside ning kultuuri- ja spordiürituste korraldamine, tähtaeg 15. mai. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Saksamaal Dresdenis toimus 3.-11. aprillil loomeettevõtluse kursus, kus Eestit esindasid Loov Eesti kutsel Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp, MTÜ Maarja-Magdaleena Gildi tegevjuht Jaanika Rannula ning Pärnu Fringe festivali peakorraldaja ja etenduskunstnik Barbara Lehtna. Kursuse eesmärk oli tutvustada loomemajanduse olemust ning selgitada loomeettevõtjaks olemise põhimõtteid. Loe edasi »

Tee tutvust

Aeg on ennast suve tulekuks valmis sättida! Sooja tuule ja paitava päikese ootuses on aga hea mõte ka ennast kodumaiste disainerite abiga veidi rõõmustada - näiteks Besty sukkpükste või Keerukoja seelikutega! Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot